Festival Takvimi


11:30-14:15

Kendinizin ve Çevrenizin Baristası Olun

Hülya Oğuz
SCHILLER KAFFEERÖSTEREI

13:00 - 14:00

Kahvenin Yolculuğu

Gökalp İpek
CERN COFFEE COMPANY

14.00-15.00

SENCAN GÜRBÜZ

14:00-14:45

Dünya Kahveleri ve Demleme Biçimleri

Kerem Küçükoğlu
UNIQUE COFFEE

14:30-15:15

Anadolu'nun Kayıp Kahveleri

Atilla Narin
BARİSTALAR DERNEĞİ

15.00-16.00

SAMET ÇELEBİ

12:00-12:45

Kavurma Derecelerine Göre Tatsal Yansımalar

Koral Bozpınar
CAFFEINE COFFEE

16.00-17.00

GÖZDE ONURLU & BURAK ONURLU

16:00-17:00

Barista Mesleği ve Sektordeki Yeri

Mehmet Koray Eroğlu
MOKKA COFFEE

16:00-17:00

Cupping (Halka kapalı-Yalnızca profesyoneller)

Martell Mason
ARABICA TRADING HOUSE

17:00-18:00

Grup Naklen

10.00-11.00

MEHMET SOYDEMİR

11:00-11:45

Cold Brew Kahveler ve Ev Tipi Yöntemler

Mert Ifran (THE SUDD)

11.00-12.00

BERK ATMACA

12.00-13.00

SEDA TANRISEVEN

12:15-13:00

Türk Kahvesi Nedir?

Naim Koca
FM KAHVE

12:30-13:30

Cupping (Halka Açık)

Martell Mason
ARABICA TRADING HOUSE

13.00-14.00

SENCAN GÜRBÜZ

14.00-15.00

ONUR OKUR

13:30-14:15

Bir Kahve Tutkusundan Profesyonelliğe

Nisan Ağca
2016-2017-2019 SCA TÜRKİYE BARİSTA ŞAMPİYONU

14:00-14:45

Home Brew Work Shop

Hakan İme (@hakanie)
Kahve Danışmanı

15.00-16.00

SAMET KOÇAK

15:00-15:45

Kahve Bloggerlığı ve Fotoğrafçılığı

İrem İme (@coffeerem)
Sosyal Medya Danışmanı - Coffeerem Marka Sahibi

16.00-17.00

ÖZGECAN GÜVEN

15:30-16:15

Nitelikli Kahve (Katılım kapalı-yalnızca otel yöneticileri)

Mert Ifran
THE SUDD

16:15-17:00

Ülkeler ve Kahve Kültürleri

Mehmet Koray Eroğlu
MOKKA COFFEE

16:45-17:30

Kahve Miksolojisi ve Kokteyller

Ömer Özgel
FEDERAL COFFEE COMPANY

17:00-17:30

Sütlü Kakao

17:30-19:00

İlyas Yalçıntaş

10.00-11.00

ONUR OKUR

11.00-12.00

GÖZDE ONURLU & BURAK ONURLU

12.00-13.00

SAMET ÇELEBİ

11:00-11:45

Kahve Sektörü ve Dijital Dönüşüm

Oğuzhan Ali
COFFEE DIGITAL

13.00-14.00

BERK ATMACA

13:00-13:45

Venezuela Kahvesinin Bilinmeyen Tarihi

Venezuela Büyük Elçisi-Jose Gregorio Bracho Reyes

13:30-14:15

Nitelikli Çekirdekler ile Türk Kahvesi Yapımı

Mehmet Koray Eroğlu - Atilla Narin
MOKKA COFFEE - BARİSTALAR DERNEĞİ

14:00-14:45

Motorsiklet, Kahve, Rock n Roll

Sam Çeviköz - Koral Bozpınar
FEDERAL COFFEE COMPANY - CAFFEINE COFFEE

14.00-15.00

ÖZGECAN GÜVEN

15.00-16.00

SENCAN GÜRBÜZ

15:00-15:45

Espresso Bazlı Kahveler ve Latte Art

Ümit Altınbaş - Tolga Ültan
SCHILLER KAFFEERÖSTEREI

15:30-16:15

Nitelikli Kahve Hakkında Soru Cevap

Çağatay Gülabioğlu-Moderasyon Oğuzhan Ali (Coffee Digital)
SCA TÜRKİYE EĞİTİM KOORDİNATÖRÜ-PROBADOR COLECTİVA

16:30-17:15

Roasting Söyleşisi

Gökalp İpek - Koral Bozpınar - Kerem Küçükoğlu - Moderasyon Oğuzhan Ali (COFFEE DIGITAL)
CERN COFFEE COMPANY - CAFFEINE COFFEE - UNIQUE COFFEE

16.00-17.00

SEDA TANRISEVEN

17:00-17:30

Cambaz

17:30-19:00

Fatma Turgut

*Seminer ve Workshop’lar ücretsizdir.

*Seminer ve Workshop saatleri değişiklik gösterebilir.

*Workshop’lar The Sudd sponsorluğunda yapılmaktadır.